O mně

PXL_20210314_130448151.jpg
Co umím

 

Vařit bez masa

Vařit rychle

Vařit chytře

Vařit jednoduše

Vařím ráda a vařím hodně,


a protože ohlasy přátel byly natolik pozitivní, tak jsem se rozhodla jít s kůži na trh. Tady mě máte. Potřebujete nápady pro svoje vaření, jsem tu. Potřebujete naučit vařit, jsem tu. Ale pěkně popořádku. 


Pořádně vařit jsem se naučila, až když se mi narodily děti. Mám tři a troufám si tvrdit, že jsem toho navařila už hodně. Taky se mě lidi hodně ptají na recepty. A právě tím začínám. Sepsala jsem je a postupně přidávám. Co z toho všeho bude? Sama se nechám překvapit. 


Vaření je moje vášeň a když někomu moje jídlo chutná, jsem šťastná. 


Co vařím? Sama nejím moc masa. Sem tam rybu nebo mořské plody. Jedu hlavně ve vegetariánské kuchyni. Líbí se mi střídat všechny možné kuchyně světa. Mám ráda bylinky i ty divoké a hojně je v kuchyni používám. Někdy nevařím a jsem raw. 

 

Pokud vám někdo říká, že tajemství dobré kuchyně tkví v surovinách, věřte mu. Vařím bio, vařím fér, vařím lokálně a snažím se nezanechat po sobě moc odpadu. Zase se z toho ale člověk nesmí zbláznit. Z každého dogma se totiž nakonec stane omezení tak velké, že pak člověk nemyslí na nic jiného. Proto radím: Vařte s lehkostí a tak jak to doopravdy cítíte. Jen pak budete mít úspěch.