recepty

Asijské polévky 22.11.2021

KIMČI je korejské národní jídlo. Jedí ho tam snad prý ke všemu. Je to vlastně obdoba našeho kyselého zelí, jen je pálivější díky česneku, čili a zázvoru. I chuťově je výraznější. Variant, jak ho připravovat, je mnoho. Na tomto kurzu se se mnou naučíte veganskou variantu. Kimči si na kurzu naložíte a odnesete domů kvasit.Ze mnou připraveného kimči si na kurzu připravíme veganský RAMEN. Jedná se o vydatný vývar původem z Japonska. Použijeme pohankové nudle soba a představíme si kvalitní a zdravá ochucovadla, která pro přípravu použijeme.


Jako druhou polévku jsem pro tento kurz vybrala krémovou ARAŠÍDOVOU SATAY POLÉVKU. Přeneseme se s ní do Indonésie a budeme společně ladit chuť k dokonalé kombinaci mezi sladkou, slanou a kyselou.

Tento kurz vás zavede do Asie pro jejich tradiční polévky. Obě si připravíme ve veganské variantě. Naučím vás, jak tyto kultovní polévky uvařit tak, aby neztratily nic ze své chuti a zároveň jste nemuseli používat umělá ochucovadla.Asijská kuchyně, na které je i tento kurz postavený, stojí na kvalitních a autentických surovinách a "mise en place" tedy dokonalé přípravy před samotným vařením. Samotné vaření je pak totiž už otázka pár minut. Určitě si recepty z tohoto kurzu zamilujete jako já, protože zjistíte, že mají skvělý poměr vložené energie a úspěchu na talíři ;-)


Kurz proběhne 22.11.2021 pondělí 17:30-20:30 v ateliéru K1


Cena jednotlivých kurzů činí 1490,- Kč na osobu.


V ceně jsou zahrnuty 3 hodiny kurzu, nájem překrásných prostor ateliéru K1 - Moravská 48, Praha 2 - Vinohrady - v centru Prahy, příprava kurzu, suroviny, večeře stejně jako materiály s postupy a recepty.


Kurz je určen pro 4 - 6 účastníků.


Pokud máte o některý z kurzů zájem, napište mi na email: zuzana.citkova@gmail.com. Závazně přihlášeni na kurz jste po zaplacení kurzovného na účet dle instrukcí, které vám pošlu obratem.


Účast na kurzu je možné přenechat jiné osobě v případě, že se nebudete moci dostavit. Vyhrazuji si právo, kurz zrušit ze závažných důvodů. Pokud k tomu dojde, bude vrácena celá částka za kurz nebo dohodnutí na jiném termínu dle přání účastníků kurzu.


Praktické informace: na kurz doražte o cca 10 minut předem, abychom mohli začít na čas. Recepty dostanete vytištěné s místem pro vaše poznámky. Bude vám tedy stačit tužka.


Těším se na vás!
26 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše